granittaşı ürunlerimiz bazalt plaktaşı ankara istanbul bodrum an

 AHMET BULUT

İSTANBUL ESENLER

GSM; 0532 540 34 07

GSM; 0537 922 82 48

EMAİL tasyapan1@hotmail.com

 

 


granit küp taş ürünlerimiz

 

8x10 granit küp taş

6x8   granit küp taşı

4x6   granit küp taş

15x15 granit parke taş

 

 

 granit bordürlerimiz

10x20x50 granit bordür taş

12x25x50 granit bordür taş

15x25x50 grant bordür taş

 

granit plak levha

20x20x2 cm granit levha

20x20x4 cm granit plak

30x30x3 cm granit plak

 

granit oluk

5x20x50cm granit oluk taş

5x30x50 granit oluk taş

 

 

 

a a a a a a a a a a a a a a

 

 

 

TÜRKİYE

ALANLARI’’: yurdumuz granit yönünden granit çeşitlerine sahip bir ülkedir doğal granitler kendi aralarında birkaç sınıfa ayrılmaktadır. Bunlardan bazıları. Granit blok ,granit küp taşı,granit bordur taşı,granit oluk ,granit plaka, granit duvar taşı,granit seramik,tamburlanmış granitlerdir.

‘’GRANİT BLOK’’ granit bloklar daha çok bahçe içi suni tepe ve şelale yapımında kullanılmaktadır.

’’GRANİT KÜP TAŞI’’ yol, kaldırım, bahçe, otopark girişi ve iç mekan  olmak üzere, duvar taşı olarak ta  kulanım alanı bulmuştur.

’’GRANİT BORDUR TAŞI’’  bordur taşı yapılarınızın önünde,kenarında,ortasında bulunarak adeta bir kale gibi yapılarınızın uzun yıllar sağlıklı kalmasına sebep olur.  Yol, kaldırım,bahçe,çiçeklik,gibi önemli yerlerin  muhafazasında,yol bölmelerinde dilerseniz duvar taşı olarak ta kullanabilirsiniz.

’’GRANİT OLUK TAŞI’’ oluk taşı yapılarınızın yağmur suyundan veya şebeke sularının bozulmasından yüzeyde oluşan suları belirlediğiniz noktaya taşımaya yarayan bir gereçtir.

’’GRANİT PLAKA TAŞI’’  plaka taşı değişik ebatları ve çeşitleri ile banyo, mutfak, iç ve dış cephe kaplama montalama,zemin yer kaplama,harpuçta ‘’duvar üstü’’ sokaklarda,kaldırımlarda,park ve bahçelerde geniş bir kullanım alanı bulmuştur.

’’ GRANİT DUVAR TAŞI’’ duvar taşları yasadığımız mekanların dışarıdan gelen   zararlı nesnelerden korunmak sınır ve hat çizgisi belirlemek için kullanılmaktadır. Ayrıca doğallığı ile de yapılarınıza  estetiği ve şıklığı getirip yapılarının adeta olmazsa  olmaz bir parçasıdır.

’’ GRANİT SERAMİK ’’ granit seramik taşları çeşit renk ve ebat olarak çok zengin bir menüye sahiptir. Granit seramik taşı genel olarak iç mekan yer uygulamasında daha çok kullanılmaktadır.

‘’ TAMBURLANMIŞ GRANİT TAŞI’’ tamburlu granit taşları genel olarak bahçemizin ağaç ve bitki kenarları olmak üzere yapılarımızın yağmur borusu veya yağmur zinciri altına konularak yapılarımıza hem sağlık hem de şıklık ve estetik meydana getirmektedir. Bunların yanı sıra yağmur suyu taşınmasında   kullanılmaktadır.

GRANİT ÇEŞİTLERİ Granit renkler,granit renk,granit renkleri,granit çeşitleri,granit fiyatları,granit cephe montalama,Granit seramik,granit mermer,roza porino,rosa minio granit banyo,granit mutfak ,star galaxy,traverten mermer,granit küp taş,granit küp taşı,küp taş,granit küp,granit bordur,granit bordur taşı,granit plaka taşı,granit plaka taş,granit plaka,granit gri,gri granit,Bergama taşı,Yalova taşı,Ankara taşı,granit çeşitleriTaşın doğal ve insana güven veren görünümü her mimari unsur da bolca kullanılmış; şömine, çeşme, baca, kubbe, kemer, sokak, kaldırım, duvar hatta oda ve salon tabanlarında ustaların kazandırdığı hiç bir biçime itiraz etmemiştir,

 

NOT=  firmamız  granit satışının  yanı sıra dilerseniz uzman ekipmanlarımız ile granit işlerinizi anahtar teslimi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !